contact

MG Club Limburg (B)

Kalender 2018

 

Zon4/feb

Algemene vergadering

 

Vrij23/feb

MG Club Limburg Quiz

 

Zon4/mrt

Winterwandeling

 

Zat10/mrt

Wake-up Diner

 

17-18 mrt

Oldtimerbeurs Genk

 

Zon25/mrt

Openingsrit

 

Zon8/apr

M & M Rit

 

Zon22/apr

Bloesemrit

 

Dins1/mei

2de Kempenrit

 

Don10/mei

(M)eat & Greet by PIPA

 

Zon20/mei

Pinksterrit

 

26-27 mei

Historic Grand Prix Zolder

 

Zon3/jun

MG & Oldies Happening

 

Zat23/jun

Tour de Hainaut

 

Zon1/jul

Oldtimer rit

 

Vrij6-8 jul

Ch√Ęteau Bleu

 

Zat14/jul

Zomeravondrit

 

Zat21/jul

MG Day

 

Zon29/jul

Crijtrally

 

Zon??

Madammen aan het Stuur

 

Don2-7 aug.

MG Weekend Engeland

 

Zon 2/sep

Taxandria rit

 

Zat15/sep

Puur Hageland

 

Zon30/sep

Herfstrit

 

Zon21/okt

Herfstwandeling

 

Zat1/dec

Nacht van de doenker wegskes

 

 

 

 

naar info@epyc.be

Voorzitter

Jos Laureyn

011 680082

jos.laureyn@mgclublimburg.be

Ondervoorzitter,

Geert Strobbe

089 361277

geert.strobbe@mgclublimburg.be

Penningmeester, Ledenadministratie

Geert Strobbe

089 361277

geert.strobbe@mgclublimburg.be

Secretaris/Clubblad

Bart Ghelen

0477 298080

bart.ghelen@mgclublimburg.be

Bestuurslid

Luc Vandeweyer

0472 190 394

luc.vandeweyer@mgclublimburg.be

Bestuurslid

Peter Sterken

0498 337689

peter.sterken@mgclublimburg.be

Bestuurslid

Fernand Snyckers

0487 498039

fernand.snyckers@mgclublimburg.be

Bestuurslid

Paul Vanbrabant 

011 723424

paul.vanbrabant@mgclublimburg.be

Ere-voorzitter

Vic Cleuren

0478 280125

danielle.petry@telenet.be

Webmaster ( foto's)

Marie-Lou Snokx

011 680082

webmaster@mgclublimburg.be

Webmaster

Julien Gijbels

0494 123635

webmaster@mgclublimburg.be

Clubshop

Myrjam Thijs

0496 025297

clubshop@mgclublimburg.be

 

 

 

 

 

Jos

 

Vic

Geert

Marie-lou

Bart

Luc

Julien

Myrjam

Fernand

Paul